Witaj na stronie firmy zajmującej się wywozem gruzu oraz odpadów.

Aktualności

Bądź na bieżąco

placeholder

Rozbiórki Poznań

Rozbiórki i wyburzenia w naszej ofercie cieszą się zainteresowaniem klientów. Działamy nie tylko na terenie całego Poznania, ale także wszystkich gmin ościennych.

Czytaj dalej

placeholder

Wyburzenia Poznań

Ekogruz może wykonać dla Państwa także usługę wyburzenia budynku, rozbiórki budynku. Warto skontaktować się z nami, jeśli mają Państwo stary budynek, mury do wyburzenia.

Czytaj dalej

placeholder

Sprzedaż kruszywa Poznań

Nasza firma dostarcza kruszywo o wielu zastosowaniach. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kruszywa przesiewane a także kruszywa sortowane, w tym odsiewska (0 - 4mm), kruszywo drobne (4 - 31,5mm), kruszywo grube (31,5 - 63mm).

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów w Poznaniu

Jesteśmy sprawdzoną firmą realizującą odbiór odpadów od Państwa. Najprostszym i najszybszym rozwiązaniem jest zamówienie odpowiedniego kontenera na odpady.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu w kontenerach

Wywóz gruzu w kontenerach to tani sposób na pozbycie się zalegających stert gruzu na naszej posesji. Dbanie o czystość w trakcie prac budowlanych czy remontowych może być proste, przyjemne, a co najważniejsze pozwoli zadbać o bezpieczeństwo osób pracujących przy budowie.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów zielonych w Poznaniu

Odpady zielone często przyprawiają spore problemy, co można z nimi zrobić. Odbieramy od Państwa, w kontenerach, które podstawiamy wszelkiego rodzaju odpady zielone, jak trawy, liście, krzewy, gałęzie, wiatrołomy.

Czytaj dalej

placeholder

Tani kontener na gruz w Poznaniu

Jeśli zastanawiają się Państwo czy kontener na gruz może być tani - odpowiedź jest jedna - tak! W firmie Ekogruz zamówienie kontenera na gruz jest tanie. Dysponujemy wieloma różnymi kontenerami o wielu pojemnościach, dzięki czemu możemy dostosować rozmiar kontenera na gruz do Państwa potrzeb.

Czytaj dalej

placeholder

Sprzedaż kruszywa w Poznaniu

Firma Ekogruz to Państwa sprawdzony dostawca kruszywa. Nasza firma posiada odpowiednie zezwolenia, dlatego mogą być Państwo pewni najlepszej jakości kruszywa. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. kruszywo sortowane, piasek/odsiewkę w najlepszych cenach.

Czytaj dalej

placeholder

Toalety przenośne Suchy Las

Wynajem krótko i długoterminowy toalet przenośnych to nasza domena. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który z największą starannością dostarczy Państwu odpowiednią ilość toalet przenośnych, czy to na teren budowy, plac, czy imprezę masową.

Czytaj dalej

placeholder

Wyburzenia i rozbiórki Swarzędz

Nasza firma prowadzi profesjonalne usługi rozbiórkowe. Wyburzamy m.in. budynki, hale, pustostany. Nasza firma dysponuje odpowiednimi umiejętnościami oraz doświadczeniem, aby podjąć się nawet najtrudniejszych zleceń.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów zielonych Poznań

Wiosenne prace porządkowe? A może rekultywacja terenu? Odbieramy od Państwa także odpady zielone - na terenie całego Poznania oraz okolicznych miejscowości, jak Komorniki, Luboń, Swarzędz, Suchy Las, Czerwonak.

Czytaj dalej

placeholder

Toalety przenośne Poznań

Dlaczego warto skorzystać z wynajmu toalety przenośnej? Plusów takiego najmu krótko- czy długoterminowego jest wiele. Do najważniejszych zalet należy przede wszystkim fakt, że serwisujemy toalety przenośne w Poznaniu i okolicach w trakcie całego okresu najmu.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu Swarzędz

Swarzędz to jedna z najbogatszych gmin wokół Poznania. Dobrze rozwijająca się miejscowość to doskonałe miejsce na budowę domu.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu Plewiska

Plewiska od kilku lat cieszą się coraz większą popularnością wśród osób, które szukają miejsca do mieszkania pod Poznaniem. Jeśli szukają Państwo firmy, która sprawnie i szybko wywiezie gruz, zapraszamy do kontaktu z nami.

Czytaj dalej

placeholder

Wyburzenia i rozbiórki Poznań

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do rozbiórki i wyburzeń - jesteśmy w stanie wykonać najtrudniejsze zadanie - profesjonalne wyburzanie w Poznaniu - kompleksowa realizacja.

Czytaj dalej

placeholder

Toalety przenośne Poznań

Nasza firma dysponuje dużą ilością toalet przenośnych na wynajem. Obsługujemy firmy, imprezy masowe, a także klientów indywidualnych, którzy potrzebują zapewnić sobie komfort na budowie.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu Luboń

Luboń to miejscowość granicząca bezpośrednio z Poznaniem. Powstają tutaj nowe inwestycje oraz przeprowadzane są liczne remonty zabudowań mieszkalnych. Profesjonalnie obsługujemy Państwa w zakresie wywozu gruzu w kontenerach.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu Czerwonak

Czerwonak i Koziegłowy to lokalizacje, które obsługujemy od bardzo dawna. Doskonale znamy te rejony i wiemy, że potrzeba wywozu gruzu z terenów budowy / placów remontowych jest duża.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu Mosina i Puszczykowo

Puszczykowo i Mosina od lat uchodzą za atrakcyjne lokalizacje do budowy domu. Rozległe powierzchnie działek pozwalają na budowę pokaźnych rozmiarów domów. Im większa budowa, tym więcej gruzu i odpadów pobudowlanych do wywiezienia.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu Swarzędz

Swarzędz to nadal jedna z tych podpoznańskich miejscowości, gdzie chętnie wyprowadzają się Poznaniacy, aby wybudować swój dom niedaleko centrum Poznania, w dobrej lokalizacji, przy sprawnych połączeniach komunikacyjnych z Poznaniem.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu, odpadów Poznań

Jako profesjonaliści, którzy swoje doświadczenie budują od wielu lat, jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu usługi wywozu gruzu, odpadów zielonych, odpadów pobudowlanych w atrakcyjnej cenie i szybkim czasie.

Czytaj dalej

placeholder

Sprzedaż piasku w kontenerach

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w naszej ofercie pojawia się możliwość zamówienia piasku w kontenerach! To doskonała możliwość zamówienia odpowiedniej i potrzebnej ilości piasku lub żwiru.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu w Poznaniu

Nasza firma dysponuje wyspecjalizowanymi pojazdami typu Multicar, które mogą zmieścić się przez najwęższe bramy kamienic w Poznaniu. Zdecydowanie warto skorzystać z naszej oferty w zakresie wywozu gruzu w Poznaniu.

Czytaj dalej

1 2 3 4