Witaj na stronie firmy zajmującej się wywozem gruzu oraz odpadów.

Aktualności

Bądź na bieżąco

placeholder

Wywóz gruzu Czerwonak

Czerwonak i Koziegłowy to lokalizacje, które obsługujemy od bardzo dawna. Doskonale znamy te rejony i wiemy, że potrzeba wywozu gruzu z terenów budowy / placów remontowych jest duża.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu Mosina i Puszczykowo

Puszczykowo i Mosina od lat uchodzą za atrakcyjne lokalizacje do budowy domu. Rozległe powierzchnie działek pozwalają na budowę pokaźnych rozmiarów domów. Im większa budowa, tym więcej gruzu i odpadów pobudowlanych do wywiezienia.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu Swarzędz

Swarzędz to nadal jedna z tych podpoznańskich miejscowości, gdzie chętnie wyprowadzają się Poznaniacy, aby wybudować swój dom niedaleko centrum Poznania, w dobrej lokalizacji, przy sprawnych połączeniach komunikacyjnych z Poznaniem.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu, odpadów Poznań

Jako profesjonaliści, którzy swoje doświadczenie budują od wielu lat, jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu usługi wywozu gruzu, odpadów zielonych, odpadów pobudowlanych w atrakcyjnej cenie i szybkim czasie.

Czytaj dalej

placeholder

Sprzedaż piasku w kontenerach

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w naszej ofercie pojawia się możliwość zamówienia piasku w kontenerach! To doskonała możliwość zamówienia odpowiedniej i potrzebnej ilości piasku lub żwiru.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu w Poznaniu

Nasza firma dysponuje wyspecjalizowanymi pojazdami typu Multicar, które mogą zmieścić się przez najwęższe bramy kamienic w Poznaniu. Zdecydowanie warto skorzystać z naszej oferty w zakresie wywozu gruzu w Poznaniu.

Czytaj dalej

placeholder

Tani wywóz gruzu w Poznaniu i okolicach

Firma Ekogruz obsługując cały Poznań oraz wszystkie okoliczne miejscowości gwarantuje najniższe ceny na wywóz gruzu w kontenerach. Dzięki wielu rozmiarom kontenerów dostarczamy Państwu usługi w najbardziej atrakcyjnych cenach.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz ziemi, gliny

Nasza firma zapewni Państwu fachowy wywóz / transport ziemi, czy gliny. W naszej flocie dysponujemy pojazdami wielotonowymi, które są wyposażone w dźwigi HDS, zatem jesteśmy w stanie wywieźć od Państwa wszelkie ilości ziemi i gliny.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu w kontenerach

Naszą domeną jest wywóz gruzu w kontenerach - dysponujemy wieloma kontenerami o zróżnicowanej pojemności, dlatego jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni kontener na gruz do Państwa potrzeb.

Czytaj dalej

placeholder

Sprzedaż kruszywa w kontenerach

Ekogruz oferuje Państwu nie tylko wywóz gruzu w Poznaniu i okolicach, ale także sprzedaż kruszywa budowlanego. Dzięki zaawansowanym maszynom możemy zaproponować sprzedaż w atrakcyjnej cenie kruszywa, w tym sortowanego (piasek, odsiewka, gruz drobny i gruby).

Czytaj dalej

placeholder

Toalety przenośne - najtaniej

Toalety przenośne to doskonałe rozwiązanie, kiedy prowadzimy budowę, czy organizujemy imprezę na świeżym powietrzu. Skorzystanie z naszej oferty jest banalnie proste i tanie.

Czytaj dalej

placeholder

Wynajem toalet przenośnych

Toalety przenośne są doskonałym rozwiązaniem na placach budowy, a także miejscach, gdzie odbywają się imprezy masowe, czy obiektach otwartych jak parki - nasze toalety przenośne wynajmujemy krótko i długoterminowo na terenie Poznania i wszystkich miejscowości ościennych.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz śmieci i gruzu w kontenerach

Wywóz gruzu czy śmieci w kontenerach jest opłacalny. Dzięki temu, że nasza firma dysponuje wieloma rodzajami kontenerów dobieramy odpowiedni rozmiar - wystarczający dla Państwa potrzeb.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery na gruz w Poznaniu

Nasza firma dysponuje wieloma rodzajami kontenerów o zróżnicowanych rozmiarach. Zachęcamy do skontaktowania się z nami - nasz profesjonalny personel zadba, aby ustalić odpowiedni rozmiar, który będzie odpowiedni dla Państwa potrzeb, aby nie przepłacać.

Czytaj dalej

placeholder

Toalety przenośne Poznań

Obsługujemy wiele firm i osób prywatnych w zakresie dostarczenia, wynajmu i serwisu toalet przenośnych na terenie całego Poznania oraz okolicznych miejscowości.

Czytaj dalej

placeholder

Jak tanio wywieźć gruz w Luboniu?

Jeśli mają Państwo na swojej posesji gruz, który chcieliby wywieźć, mamy dla Państwa dobrą wiadomość. Dzięki naszej rozbudowanej ofercie dostępnych rozmiarów kontenerów od kilku do kilkudziesięciu metrów sześciennych pojemności, możemy zagwarantować najbardziej optymalną cenę w zależności do ilości gruzu do wywiezienia.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery biurowe w Poznaniu

Kontenery biurowe cieszą się ostatnio dużą popularnością. Wszystko za sprawą możliwości ich zastosowania. Wynajem kontenerów biurowych w Poznaniu jest głównie do celów biurowych i magazynowych.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery na gruz w Poznaniu i okolicach

Wynajem kontenera na gruz w Poznaniu i okolicy może być tani. Przykładem tego jest skorzystanie z naszej oferty w tym zakresie. Bogaty wybór wśród dostępnych kontenerów na gruz sprawia, że naszą ofertę możemy idealnie dopasować do Państwa potrzeb.

Czytaj dalej

placeholder

Tani wywóz gruzu w Poznaniu

Ekogruz jest doświadczonym partnerem w zakresie wywozu gruzu w Poznaniu. Nasza ma duży wybór różnych pojemności kontenerów na gruz. Sprawdź, dlaczego wywóz gruzu może być tani.

Czytaj dalej

placeholder

Toalety przenośne i serwis w Poznaniu

Coraz częściej osoby prywatne budujące w Poznaniu, czy miejscowościach okolicznych, jak Luboń, Wiry, Komorniki, Swarzędz, Czerwonak, swój własny dom zapewniają zaplecze sanitarne dla firm budowlanych, ustawiając na posesji toaletę przenośną.

Czytaj dalej

placeholder

Wynajem kontenerów biurowych w Poznaniu

Poznań i okolice to duża aglomeracja. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów w naszej ofercie znajdą Państwo możliwość krótko i długoterminowego wynajmu kontenerów biurowych, które mogą stanowić znakomite zaplecze nie tylko magazynowe, ale także socjalne dla pracowników.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu i odpadów Poznań

W tak dużym mieście, jak w Poznaniu, ważna jest odpowiednia gospodarka odpadami. Dbając o środowisko, czystość w mieście oraz Państwa wygodę, nasza firma oferuje usługę wywozu gruzu i odpadów kontenerami w Poznaniu - wszystkich dzielnicach.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów Komorniki, Wiry

Komorniki są ważnym, podpoznańskim węzłem komunikacyjnym, ponieważ na północ od Komornik jest węzeł autostrady A2 Poznań-Komorniki. Dzięki temu w Komornikach znajduje się wiele firm, magazynów, które mogą generować odpady.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery na gruz Poznań

Dysponujemy szerokim wachlarzem dostępnych kontenerów - począwszy od małych po bardzo duże kontenery - 42 m3. Nasza firma cieszy się zaufaniem Klientów, których grono stale rośnie.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów Suchy Las

Suchy Las to jedna z najprężniej rozwijających się miejscowości pod Poznaniem. Dowodem na to jest dynamicznie rosnąca liczba ludności oraz stale rosnąca ilość firm.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz ziemi i transport Poznań

Firma Ekogruz dysponuje zestawami pojazdów, które mogą wywieźć od Państwa nawet 28 ton materiału, jak ziemia, glina, czy zielone odpady. Dysponujemy pojazdami z załadunkiem dźwigiem HDS.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery na gruz Swarzędz

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie wywozu gruzu oraz odpadów kontenerami o różnych wymiarach i pojemnościach także dla mieszkańców Swarzędza i okolic...

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu i odpadów Suchy Las

Terenem, na którym prężnie działamy to Suchy Las pod Poznaniem. Wykonujemy tam usługi wywozu nie tylko gruzu, ale także i odpadów dla klientów indywidualnych a także firm.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery na śmieci Poznań

Dobór odpowiedniego kontenera do wywozu śmieci czy gruzu jest bardzo ważny. Należy zamówić optymalny objętościowo kontenera do wywozu odpadów z naszej posesji.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz śmieci Poznań

Wywóz śmieci kontenerami na terenie Poznania i okolic to jedna z naszych domen. Jako doświadczona firma sprawnie i w terminie odbieramy od Państwa odpady - ze wszystkich dzielnic Poznania.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu Poznań

Działamy na terenie całego Poznania - obsługujemy na stałe także wiele firm w dzielnicach takich jak Wilda, Stare Miasto, Grunwald, Łazarz, Jeżyce, os. Sobieskiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wywozie gruzu.

Czytaj dalej

placeholder

Mieszkanie w bloku a wywóz gruzu

W przypadku, gdy mieszkamy w bloku i wykonujemy remont niezwykle męczące może okazać się wynoszenie gruzu po schodach. Kończy się to naderwanymi mięśniami ramion, bólami w kręgosłupie.

Czytaj dalej

placeholder

Wygoda wynajmu toalet przenośnych

Toalety przenośne są bardzo wygodnym rozwiązaniem, gdy budujemy dom, czy organizujemy imprezę plenerową. Zamówienie takiej toalety przenośnej w Poznaniu czy okolicach jest bardzo proste.

Czytaj dalej