Witaj na stronie firmy zajmującej się wywozem gruzu oraz odpadów.

Aktualności

Bądź na bieżąco

placeholder

Tani kontener na śmieci w Poznaniu

Często słyszymy pytanie, czy kontener na śmieci może być tani. Otóż tak - w naszej firmie posiadamy kontenery o pojemności już od 1,7m3, dlatego też jesteśmy w stanie doradzić wybór odpowiedniego rozmiaru do potrzeb klienta.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz śmieci w kontenerach

Wywóz śmieci w kontenerach na terenie całego Poznania oraz wszystkich okolicznych miejscowości to nasza domena. Działamy w branży już od wielu lat i wypracowaliśmy sobie miano rzetelnego partnera w biznesie.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów poremontowych

Nasza firma świadczy usługi wywozu odpadów remontowych. Dbamy o to, aby nasi klienci na czas mieli podstawiony kontener, w którym umieszczą wszelkie odpady, jakie powstały w trakcie prowadzenia remontu.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na odpady

Posiadamy wyspecjalizowane pojazdy umożliwiające bezpieczny transport kontenerów na odpady poremontowe i pobudowlane.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu z budowy

Na budowie powinien panować porządek - nie tylko ze względu na wygodę pracy, ale przede wszystkim ze względów na BHP oraz ekologię.

Czytaj dalej

placeholder

Tanie kontenery do wywozu śmieci

Kontenery na wywóz śmieci mogą być tanie - wystarczy, że zostaną zamówione w naszej firmie Ekogruz. Od lat działamy na rynku poznańskim oraz okolicznych miejscowości, dostarczając profesjonalne usługi w zakresie odbioru odpadów. Posiadamy wszelkie zezwolenia, jakie są wymagane prawnie.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów budowlanych w Czerwonaku

Nasza firma działa także w Czerwonaku, w którym świadczymy nasze usługi, w tym także wywóz odpadów budowlanych. Liczne inwestycje, jakie realizują się na tym terenie powodują konieczność sprawnego wywozu odpadów budowlanych.

Czytaj dalej

placeholder

Tanie kontenery na odpady remontowe

Czy wynajem kontenera na odpady może być tani? Odpowiedź brzmi: tak! Jeśli zamówi się go w firmie Ekogruz. Działamy z powodzeniem na terenie całego miasta Poznań oraz wszystkich okolicznych miejscowości.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na odpady zielone w Luboniu

Porządkowanie posesji, ogrodu wiąże się z potrzebą utylizacji odpadów zielonych. Nasza firma wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom i ułatwia legalny wywóz odpadów zielonych w Luboniu.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na śmieci Poznań i okolice

Wywozimy śmieci w kontenerach w Poznaniu oraz okolicach. Kontener na śmieci to tani i szybki sposób na pozbycie się odpadów, które powstały w trakcie prac porządkowych, czy remontowych w naszych domach, mieszkaniach.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów zielonych Poznań

Okres letni, wiosenny czy jesienny sprzyja porządkom w ogrodach. Pozostaje dylemat co zrobić ze skoszoną trawą, zgrabionymi liśćmi, przyciętymi krzewami czy gałęziami. Ekogruz pomoże w tym zakresie podstawiając Państwu kontener na odpady zielone - podstawiamy je w całym Poznaniu - po otrzymaniu zlecenia telefonicznego, czy emailowego.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na odpady Poznań

W naszej firmie dbamy o środowisko naturalne - te odpady, które są możliwe do dalszego przetworzenia, zostają poddane procesowi recyklingu. Nasi doświadczeni pracownicy dbają, aby odpady, które są od Państwa odbierane były utylizowane lub poddawane recklingowi, zgodnie z procedurami.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gabarytów - mebli Poznań

Remontują Państwo dom lub mieszkanie i chcą się pozbyć zalegających starych i niepotrzebnych już mebli? Nasza firma wychodzi naprzeciw - podstawiamy kontenery, które można zapełnić takimi odpadami.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz śmieci remontowych

Ekogruz to najlepsze miejsce, gdzie mogą trafić śmieci po remoncie. Odbieramy praktycznie wszystkie takie odpady, począwszy od tynku, gruzu, drewna, papy, spalenizny, starych mebli, przez wykładziny, dywany, okna, szkło, po drzwi, futryny, plastiki i inne.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów budowlanych

Szanowni Państwo, dysponujemy wieloma rodzajami kontenerów. Jesteśmy w stanie obsługiwać nawet największe budowy dostarczając kontenery na odpady budowlane na terenie całego Poznania oraz okolic.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu w Poznaniu z kamienic

Dysponujemy pojazdami typu Multicar, które potrafią zmieścić się przez najwęższe bramy kamienic w Poznaniu. Dzięki temu możemy podstawić kontener na dziedzińcu, aby w łatwy sposób umieszczać gruz w kontenerze. Zmieścimy się nawet w najwęższych bramach.

Czytaj dalej

placeholder

Co zrobić z gruzem po remoncie?

Robiąc remont w Poznaniu czy okolicach mieszkańcy borykają się z pozostałościami po pracah remontowych - głównie z gruzem. Pozostaje gruz, który można w łatwy sposób usunąć z swojej posesji zlecając nam prace polegające na wywiezieniu gruzu w kontenerach.

Czytaj dalej

placeholder

Szybki wywóz odpadów w kontenerach - tanio

Jednym z obszarów dookoła Poznania, na jakim sprawnie działamy są Suchy Las, Lusowo i okolice. Obsługujemy w tym rejonie wielu klientów - zarówno indywidualnych jak i firmy. Wywóz śmieci i odpadów może być łatwy i bezproblemowy - nasz szeroki wybór dostępnych kontenerów pozwala.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery na gruz - tanio

Wywóz gruzu w kontenerach to nasza wiodąca gałąź działalności - dysponujemy wieloma różnymi kontenerami o wielu pojemnościach, dlatego jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni kontener do Państwa potrzeb.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów zielonych w Swarzędzu

Do odpadów, które od Państwa odbieramy zaliczamy też wszystkie odpady zielone. Mogą Państwo zadzwonić lub napisać do nas i zamówić kontener na odpady zielone. Prowadząc prace porządkowe na posesji, w ogrodzie, pozostają nam liście, trawy, krzewy, obcięte gałęzie drzew, czubki świerków, czy inne odpady zielone.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na śmieci Czerwonak

Nasza firma dysponuje wieloma rodzajami kontenerów - dlatego też wywóz śmieci w Czerwonaku jest taki tani. Pomożemy dobrać odpowiedni kontener na śmieci do Państwa potrzeb. Posiadamy kontenery na odpady o pojemności już od 1,7m3.

Czytaj dalej

placeholder

Tani wywóz śmieci w Poznaniu

Prace budowlane generują mnóstwo różnych odpadów. Ekogruz jest odpowiedzią na Państwa potrzeby. Oferujemy tani wywóz śmieci w Poznaniu oraz okolicznych gminach. Kontener na śmieci możemy ustawić na terenie Państwa posesji, na odpowiednim miejscu parkingowym, dzięki czemu umieszczanie odpadów w kontenerze będzie proste i bezpieczne.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na odpady remontowe z łazienki

Remont łazienki powoduje gromadzenie dużej ilości odpadów, jak skute płytki, sedesy, stelaże podtynkowe, umywalki, wanny. Nasza firma podstawia kontenery na takie odpady. Działamy szybko i bezpiecznie - w kilka godzin od zgłoszenia jesteśmy w stanie podstawić kontener na terenie całego Poznania i wszystkich okolicznych miejscowości.

Czytaj dalej

placeholder

Wynajem kontenerów na gabaryty

Nawet prowadzenie niewielkiego remontu wiąże się z odpadami, których chcemy pozbyć się z naszego domu czy posesji. Odbierzemy od Państwa stare meble, wykładziny, dywany, tapety, tynki, kleje i wszystkie inne odpady, które powstały w trakcie prac porządkowych czy remontowych.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery na śmieci Suchy Las

Oferujemy wynajem kontenerów na śmieci w Suchym Lesie - działamy szybko i sprawnie, podstawiając kontener już w kilka godzin od zgłoszenia. Jesteśmy profesjonalistami i posiadamy niezbędne wymagania i zezwolenia na przyjmowanie i gromadzenie odpadów.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na odpady poremontowe Komorniki

Nasze usługi wywozu odpadów poremontowych w kontenerach świadczymy także w Komornikach. To gmina, w której buduje się dużo, przez co ilość odpadów poremontowych liczona jest w tonach. Ekogruz terminowo podstawia kontenery na odpady i odbiera je od Państwa zapewniając przyjemną pracę remontową i wykończeniową.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów remontowych

Remontują Państwo dom, mieszkanie, a może porządkują przestrzeń i swoją posesję? Na pomoc przychodzi Ekogruz, który dysponuje wieloma rodzajami kontenerów, takimi z odkrytą lub zakrytą burtą. Warto skorzystać z naszej oferty, ponieważ oferujemy najtańszy wywóz odpadów remontowych.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu w całym Poznaniu

Prowadzeniem prac budowlanych, czy remontowych wiąże się z gromadzeniem gruzu. Najszybszą i najtańszą formą na pozbycie się takiego gruzu jest wynajem w naszej firmie kontenera na gruz. Ekogruz podstawia w ustalonym czasie i miejscu wybrany kontener na gruz.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów pobudowlanych w Poznaniu

Naszą pracę doceniają firmy budowlane, te mniejsze i większe, które chwalą nas za terminowość, rzetelność i stałą współpracę. Działamy sprawnie i skutecznie na terenie całego Poznania i okolic odbierając odpady pobudowlane w kontenerach.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na śmieci Czerwonak

Zamawianie kontenera na śmieci jeszcze nie było tak proste. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać email lub SMS - odpowiemy szybko, ustalając odpowiedni rozmiar kontenera do Państwa potrzeb.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz śmieci Suchy Las

Nasze kontenery na śmieci oferujemy w wielu rozmiarach - pojemnościach. Jesteśmy w stanie dostosować ofertę do Państwa indywidualnych potrzeb.

Czytaj dalej

placeholder

Tani kontener na śmieci w Poznaniu

Jesteśmy najszybszą firmą w zakresie podstawiania kontenerów na śmieci w Poznaniu. W krótkim czasie od zgłoszenia telefonicznego i przyjęcia zamówienia na kontener, nasz doświadczony kierowca podstawi kontener na śmieci w ustalonym miejscu, bezpiecznie ustawiając go na czas wynajmu.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów wielkogabarytowych Poznań

Odpady wielkogabarytowe mogą stanowić nie lada problem - często nie mamy jak się ich pozbyć, gdy np. wymieniamy stare meble w domu. Ich zaleganie na posesji nie stanowi waloru estetycznego. Wręcz przeciwnie. Jeśli chcą Państwo szybko i tanio pozbyć się gratów z podwórka, warto skontaktować się z nami.

Czytaj dalej

placeholder

Toalety przenośne w Poznaniu

Szukają Państwo taniej toalety przenośnej na budowę w Poznaniu lub okolicach? Toalety przenośne są dzisiaj bardzo popularnym rozwiązaniem na budowę domu, plac budowy, parkingi czy parki. Nasza firma dysponuje bardzo dużą ilością toalet przenośnych - posiadamy w swojej ofercie wersje standard oraz VIP.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na odpady budowlane Poznań

Duży wybór pojemności kontenerów to jeden z naszych atutów, obok ceny, który wyróżnia naszą ofertę spośród konkurencji. Nasi doświadczeni pracownicy doradzą odpowiedni rozmiar kontenera do Państwa potrzeb. Mamy kontenery zamknietę oraz odkryte.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz śmieci Poznań

Remontując dom generuje się odpady jak styropian, drewno, rury, metale. Takich śmieci nie można umieszczać w zwykłych pojemnikach na odpady komunalne.

Czytaj dalej

placeholder

Tani wywóz śmieci Poznań

Wywóz śmieci w kontenerach może być tani - wystarczy skontaktować się z nami. Jeśli robią Państwo porządki i mają śmieci do wywiezienia zachęcamy do kontaktu z nami.

Czytaj dalej

placeholder

Tanie kontenery na śmieci

Nie wszystkie śmieci czy odpady możemy umieszczać w tradycyjnych komunalnych koszach na śmieci. W tym celu nasza firma oferuje tani wynajem kontenerów na śmieci.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz śmieci Swarzędz

Bardzo szybko i sprawnie podstawiamy kontener na śmieci w Swarzędzu - dzięki temu, że dysponujemy wieloma rodzajami pojemności kontenerów, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klientów. Mamy małe kontenery oraz takie bardzo duże, które świetnie nadadzą się do wywiezienia sporej ilości śmieci w Swarzędzu.

Czytaj dalej

placeholder

Wynajem toalet przenośnych Komorniki

Komorniki to jedna z wielu miejscowości powiatu poznańskiego, którą obsługujemy w zakresie wynajmu krótko i długoterminowego toalet przenośnych. To, co cechuje naszą ofertę, to fakt, że toalety przenośne wykonane są z wysokiej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia i takich, które nie absorbują zapachów.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz śmieci Suchy Las

Suchy Las to jedna z najbogatszych gmin w Polsce, dzięki czemu jest tak chętnie rozbudowywana nie tylko przez deweloperów czy osoby prywatne. Prowadzi to do generowania dużej ilości śmieci, których nie można wrzucać do zwykłych pojemników na śmieci. Takie odpady najtaniej jest wywieźć w popularnych kontenerach.

Czytaj dalej

placeholder

Tanie kontenery na gruz Poznań

Firma Ekogruz jest liderem na rynku podstawiania kontenerów na gruz nie tylko w Poznaniu, ale także okolicach. Sposób zamówienia kontenera na gruz jest niezwykle prosty - zamówić można bez wychodzenia z domu.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na śmieci Poznań i okolice

Zalegające śmieci stanowią duży problem dla właścicieli nieruchomości. To wszelkiego rodzaju odpadu budowlane, styropian itp. - takich odpadów nie można umieszczać w zwykłych pojemnikach na śmieci.

Czytaj dalej

placeholder

Tani wywóz gruzu w Swarzędzu i okolicach

Firma Ekogruz oferuje wysoką jakość usług i atrakcyjne ceny podczas wywozu gruzu na terenie Swarzędza koło Poznania. Nasi fachowi sprzedawcy pomogą Państwu dobrać odpowiedni rozmiar kontenera w zależności od potrzeb.

Czytaj dalej

placeholder

Wynajem toalet przenośnych w Czerwonaku

Imprezy okolicznościowe, obiekty użyteczności publicznej, parkingi, budowy – wszędzie tam niezbędne są toalety przenośne. Oferujemy wysokiej jakości toalety z bezodpływowym zbiornikiem oraz profesjonalny serwis na terenie podpoznańskiego Czerwonaku.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów zielonych w kontenerach

Wywóz odpadów zielonych nie stanowi już problemu. Nasza firma Ekogruz oferuje ich wywóz w kontenerach na ternie Poznania i okolicznych miejscowości. Jesienne porządki na ogrodzie jeszcze nigdy nie były tak bezproblemowe.

Czytaj dalej

placeholder

Wywozimy gruz w kontenerach w Poznaniu

Naszą domeną jest świadczenie Państwu usług wywozu gruzu w kontenerach. Obsługujemy wszystkie poznańskie dzielnice. Dysponujemy także pojazdami, które potrafią zmieścić się w wąskich bramach kamienic, aby kontener na gruz ustawić wygodnie na dziedzińcu.

Czytaj dalej

placeholder

Tani wywóz śmieci Suchy Las

Nie wszystkie śmieci możemy umieścić w tradycyjnych koszach na śmieci, dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem jest oferowany przez Ekogruz wywóz śmieci w kontenerach. W takim konterze możemy umieścić wszelkie odpady, które pozostały po przeprowadzonym remoncie, czy porządkach jesiennych.

Czytaj dalej

placeholder

Tanie kruszywo w Poznaniu

Oferujemy szeroki wybór kruszywa budowlanego. Jest ono wysokiej jakości, którą zapewniają odpowiednie technologie rozdrabniania i przesiewania. Zastosowanie takiego kruszywa jest szerokie i nie ogranicza się wyłącznie do budowy dróg i autostrad.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na odpady zielone w Komornikach

Porządkowanie posesji wiąże się z potrzebą wywiezienia odpadów zielonych. To taki rodzaj odpadów, którego nie możemy umieszczać w tradycyjnych pojemnikach na śmieci. Z pomocą przychodzi nasza firma, która dostarcza kontenery na odpady zielone - pojemność już od 1,7m3.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na gruz Luboń

Duży wybór wśród rozmiarów kontenerów oraz duża ich dostępność stawiają nas na pozycji lidera w zakresie tanich kontenerów na gruz w Luboniu, Poznaniu i okolicach.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na odpady mieszane

Często pojawiają się pytania, czy odbieramy od Państwa takie odpady jak siporex, silka, odpady ociepleniowe (nie eternit). Tak, odbieramy wszelkie odpady mieszane. Odbywa się to tak, że zamawiają Państwo odpowiedni kontener na odpady mieszane, a nasz kierowca podstawia kontener w ustalone miejsce o ustalonym czasie.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów zielonych Komorniki

Porządkowanie posesji, czy terenów zielonych miejskich wymaga dużego wysiłku. My pomagamy, aby ten wysiłek szybko przyniósł efekt - odbieramy i wywozimy od Państwa odpady zielone w kontenerach.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu Czerwonak

Działamy na terenie całego Poznania i wszystkich okolicznych miejscowości, w tym w Czerwonaku. Wywóz gruzu kontenerami to tani i szybki sposób na pozbycie się gruzu, np. w trakcie prowadzonych prac rozbiórkowych czy wyburzeniowych.

Czytaj dalej

placeholder

Wynajem toalet przenośnych Suchy Las

Nasza firma wynajmuje toalety przenośne na budowy w Suchym Lesie. Dysponujemy dużymi ilościami toalet przenośnych, dzięki czemu możemy obsługiwać małe, duże budowy oraz imprezy plenerowe.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na gruz - remont domu

Szykuje się u Państwa remont domu, mieszkania? A może po prostu porządkują Państwo posesję i potrzebują szybko i sprawnie wywieźć gruz? Nasza firma dysponuje wieloma pojemnościami kontenerów na gruz - posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia na wykonywanie usługi wywozu gruzu.

Czytaj dalej

placeholder

Toalety przenośne do parków

Parki i wszelkie inne obiekty użyteczności publicznej są często odwiedzane w trakcie okresu wiosennego, letniego, czy jesiennego. Coraz częściej można spotkać się z tym, że ich właściciele, czy zarządcy dbają o komfort odwiedzających i odpoczywających w nich osób.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów Swarzędz

Wywóz odpadów nie musi być problematyczny. Z pomocą w trakcie remontów, prac budowlanych czy innych prac porządkowych przychodzi nasza firma, która od wielu lat jest liderem w zakresie podstawiania kontenerów na wywóz odpadów w Swarzędzu.

Czytaj dalej

placeholder

Wynajem kontenera magazynowego Poznań

Kontenery magazynowe to bardzo popularne w ostatnim czasie rozwiązanie, które doceniają nie tylko firmy budowlane, gdyż taki kontener biurowy może stanowić świetne zaplecze socjalne dla pracowników, tymczasowe biuro obsługi, sprzedaży, czy powierzchnia magaznowa.

Czytaj dalej

placeholder

Bramowiec - Wywóz gruzu Poznań

Bramowce to auta, którymi dysponujemy w naszej flocie pojazdów. Są to specjalnie przygotowane pojazdy do wjazdów w wąskie bramy. Multicar jest przystosowany do przejeżdżania nawet przez najwęższe bramy kamienic Poznania.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery socjalne Poznań

Kontenery socjalne, inaczej nazywane kontenerami biurowymi są świetnym sposobem na aranżację plenerowego biura i pomieszczenia socjalnego dla pracowników. Nasza firma wynajmuje kontenery socjalne krótko i długoterminowo.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na gruz Komorniki

Kontener na gruz to najlepszy sposób na tani i legalny wywóz gruzu z naszej posesji. Remontując dom, mieszkanie gruz jest największym problemem. Jest to pozostałość po remoncie, której nie można umieścić w zwykłym pojemniku na śmieci.

Czytaj dalej

placeholder

Tani wynajem toalet przenośnych w Poznaniu

Toalety przenośne posiadające bezodpływowy zbiornik to doskonałe rozwiązanie nie tylko na budowy, ale także do parków, na parkingi oraz imprezy plenerowe. Nasza firma w trakcie całego okresu wynajmu toalet przenośnych zapewnia ich profesjonalny serwis.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu kontenerami

Nasi doświadczeni kierowcy sprawnie i bezpiecznie dostarczą kontener pod wskazany adres. Bezpiecznie ustawią go w miejscu, gdzie umieszczanie w nim gruzu będzie najmniej problematyczne dla Państwa oraz nie będzie stwarzało zagrożenia.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na gruz tanio

Kontener na gruz może być tani - wynajmujemy kontener na gruz i odbieramy je od Państwa, poddając gruz odpowiednim zabiegom recyklingowym. Mamy wszystkie niezbędne pozwolenia, aby odbierać od Państwa taki odpad.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz śmieci Poznań

Nasza firma obsługuje od wielu lat wszystkie dzielnice Poznania w zakresie wywozu śmieci w kontenerach. Dzięki wyspecjalizowanym pojazdom, w tym tzw. pojazdom typu Multicar, możemy zmieścić się w nawet najwęższe bramy kamienic poznańskich.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów Komorniki

Komorniki to szybko rozwijająca się gmina, na której bardzo dużo buduje się - zarówno powierzchni przemysłowych czy magazynowych, jak i nowych osiedli.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery na gruz i odpady

Kontenery na gruz i odpady to tani i szybki sposób ich pozbycia się z własnej posesji. Nasza doświadczona firma posiada wszystkie wymagane zezwolenia i certyfikatu na odbiór gruzu i odpadów od Państwa.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery na gruz na dziedzińce

Często nasi klienci pytają nas, jaki jest najlepszy sposób na wywóz gruzu, gdy mieszka się w kamienicy w Poznaniu i brama wjazdowa jest bardzo wąska. Nasza odpowiedź może być jedna - Ekogruz! Nasza firma dysponujemy pojazdami typu Multicar.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz śmieci w kontenerach może być tani

Leżące góry śmieci nie tylko wyglądają nieestetycznie, lecz także są zagrożeniem dla ekosystemu. Za gromadzenie śmieci na posesji grozi nam mandat i wysoka kara, dlatego warto zadbać o porządek i uprzątnięcie własnego terenu.

Czytaj dalej

placeholder

Tanie kontenery na gruz w Poznaniu

Szukają Państwo rozwiązania na problem pozbycia się gruzu? Planują Państwo rozbiórkę budynku i następnie utylizację dużej ilości gruzu? Nasza firma to najlepsze rozwiązanie. Tanie, szybkie i bezproblemowe.

Czytaj dalej

placeholder

Wywozimy odpady zielone w kontenerach

Wiosna to doskonały czas na porządki w naszych ogrodach. Kontenery na odpady zielone jakie dostarczamy na terenie całego Poznania oraz wszystkich okolicznych miejscowości można zapełniać skoszoną trawą, liśćmi, gałęziami, połamanymi drzewami, krzakami.

Czytaj dalej

placeholder

Wynajem kontenerów biurowych

Kontenery biurowe lub inaczej zwane kontenerami socjalnymi to trend, który rośnie w potęgę. Idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw szukających odpowiedniego miejsca na przechowywanie materiałów budowlanych, które nie powinny być wystawione na bezpośrednie działanie czynników zewnętrznych, czy złych warunków pogodowych.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery na śmieci w Poznaniu

Śmieci to problem mieszkańców wielu miast, w tym także Poznania. W jaki sposób można szybko i legalnie pozbyć się śmieci? Odpowiedź jest prostsza, niż można przypuszczać. Wystarczy skontaktować się z nami, a nasi doświadczeni konsultanci doradzą wybór najlepszego kontenera na śmieci.

Czytaj dalej

placeholder

Tani wywóz odpadów w Poznaniu

Nasza firma Ekogruz zapewnia tani wywóz odpadów mieszanych. Dysponujemy wieloma kontenerami i jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu kontenery w różnych rozmiarach i pojemnościach od 1,7m3 do 40m3.

Czytaj dalej

placeholder

Toalety przenośne - tani wynajem w Poznaniu

Dużą popularnością cieszą się w ostatnim czasie toalety przenośne. Doskonałe rozwiązanie na plac budowy, aby zapewnić pracownik warunki socjalne, zaplecze sanitarne w postaci toalety przenośnej. Wynajmowane przez nas toalety mobilne są wyprodukowane z materiałów, które nie absorbują zapachów.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery socjalne na wynajem w Poznaniu

Kontenery socjalne cieszą się coraz większą popularnością. A to dzięki temu, że stanowią tanie i bezpieczne rozwiązanie, gdy chcemy ustawić tymczasowe biuro na budowie, ustanowić miejsce do przechowywania materiałów, aby nie wpływały na nie warunki atmosferyczne.

Czytaj dalej

placeholder

Mały kontener na gruz

Jeśli słyszymy o kontenerach na gruz to często wyobrażamy sobie nie wiadomo jakich rozmiarów kontenery. W naszej firmie kontenery zaczynają się od pojemności 1,7m3 - zatem będą idealne na niewielkie ilości gruzu do wywiezienia.

Czytaj dalej

placeholder

Szybki i tani kontener na gruz

Dlaczego warto wybrać kontener na gruz? Otóż jest to tania forma pozbycia się powstałego w czasie budowy, czy remontu gruzu - odpadu pobudowlanego. Nasza szeroka oferta kontenerów na gruz jest najlepszym wyborem, gdyż kontener podstawiamy na ustalony czas, zatem można spokojnie umieszczać w nim powstałe w trakcie budowy, czy remontu odpady.

Czytaj dalej

placeholder

Tani wywóz odpadów zielonych

Odpady zielone, jakie są generowane przez nasze ogrody, tereny zielone też wymagają odpowiedniej utylizacji. Odpady zielone powinny być w odpowiedni sposób odbierane od Państwa. Nasze kontenery na odpady zielone to tani i szybki sposób na pozbycie się krzaków, krzewów, połamanych gałęzi, drzew, czy skoszonej trawy.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na odpady

Kontener na odpady to modny i szybki sposób na pozbycie się problemu zalegających śmieci i odpadów na naszej posesji. Zbliża się czas wiosennych porządków, zatem warto zastanowić się nad zamówieniem kontenera. Szybko i łatwo uprzątną Państwo swój teren z niepotrzebnych rzeczy.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz śmieci w Poznaniu i okolicach

Mają Państwo problem z śmieciami, które zalegają na Państwa terenie? Spośród wszystkich rodzajów kontenerów w naszej ofercie mogą Państwo wybrać najlepszy wymiar, aby zmieścić w nim wszystkie odpady. Nasi doświadczeni pracownicy chętnie doradzą i podpowiedzą jaki kontener wybrać.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu w kontenerach

Kontenery na gruz to bardzo tani sposób na pozbycie się resztek cegieł z budowy. Dysponujemy wieloma kontenerami, o różnych pojemnościach, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić najlepsze rozwiązania dla małego remontu, budowy domu, czy dużego osiedla.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów zielonych w Poznaniu

Jesteśmy liderem w zakresie wywozu odpadów ogrodowych. Jeśli chcieliby Państwo wywieźć liście, trawę, czy też obcięte krzewy, to idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszych usług.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na trawę Poznań

Szybki i bezproblemowy wywóz odpadów zielonych. Nasza firma to rozwiązanie problemu wywozu trawy w Poznaniu. Działamy sprawnie na terenie całego miasta Poznania oraz wszystkich okolicznych gmin.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na ziemię Poznań

Wywozimy od Państwa ziemię w kontenerach. Jeśli chcą Państwo wywieźć dużą ilość ziemi, możemy zapewnić załadunek z dźwigiem HDS - będzie to łatwe i szybkie rozwiązanie problemu wywozu ziemi w Poznaniu i okolicach.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery na liście, trawę

Liście jesienią to doskonała zabawa dla dzieci. Dla nas to czas na porządek naszego ogródka. EKOGRUZ przychodzi z pomocą, dostarczając Państwu kontenery na odpady ogrodowe.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu Poznań

Remontując dom, czy remontując mieszkanie wytwarza się spore ilości gruzu, którego nie można po prostu wyrzucić do kosza. Trzeba skorzystać z usług firmy, która zajmie się dalej jego przetwarzaniem - ważne jest dbanie o nasze środowisko naturalne.

Czytaj dalej

placeholder

Toalety przenośne - tani wynajem

Jesteśmy najlepszym wyborem jeśli szukają Państwo toalety przenośnej na wynajem w Poznaniu i okolicach. Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu zarówno jedną toaletę przenośną, jak i duże ich ilości, np. gdy są Państwo organizatorem dużej imprezy masowej.

Czytaj dalej

placeholder

Tanie kontenery na gruz

Kontenery na gruz to najtańsza forma na wywóz gruzu w Poznaniu i okolicach. Dysponujemy wieloma rodzajami kontenerów - od małych po naprawdę olbrzymich rozmiarów i pojemności. Jesteśmy w stanie dopasować się maksymalnie do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów zielonych

Firma Ekogruz to sprawdzony i rzetelny partner w gospodarce odpadami zielonymi. W naszej ofercie znajdą Państwo także tanie kontenery na odpady zielone. Wywozimy je od Państwa nie tylko małymi kontenerami, ale także bardzo dużymi, które są w stanie od Państwa odebrać olbrzymie ilości odpadów ogrodowych.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery na odpady zielone

Nasza firma oferuje Państwu zadbanie o porządek na Państwa posesji podstawiając kontener na odpady zielone. Szczególnie potrzebna usługa, którą wykonujemy nie tylko jesienią i wiosną, gdy wzmożone ilości trawy i liści zalegają na naszej posesji.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów Poznań

Nasza firma to sprawdzony i rzetelny partner w zakresie wywozu odpadów w kontenerach. Dysponujemy wieloma różnymi pojemnościami kontenerów, co pozwala zminimalizować dla Państwa koszt usługi.

Czytaj dalej

placeholder

Tanie kruszywo Poznań

Kruszywo budowlane, 3 frakcje to doskonały materiał, który ma szerokie zastosowanie, począwszy od utwardzania podjazdów, wyrównywania dróg, jako podsypka, do tego oferowany przez nas w atrakcyjnej cenie.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery na gruz Poznań

Kontenery na gruz to idealne rozwiązanie, które pomoże zachować ład i porządek podczas prac budowlanych. To łatwe i szybkie rozwiązanie problemu zalegającego gruzu na Państwa posesji.

Czytaj dalej

placeholder

Rozbiórki Poznań

Rozbiórki i wyburzenia w naszej ofercie cieszą się zainteresowaniem klientów. Działamy nie tylko na terenie całego Poznania, ale także wszystkich gmin ościennych.

Czytaj dalej

placeholder

Wyburzenia Poznań

Ekogruz może wykonać dla Państwa także usługę wyburzenia budynku, rozbiórki budynku. Warto skontaktować się z nami, jeśli mają Państwo stary budynek, mury do wyburzenia.

Czytaj dalej

placeholder

Sprzedaż kruszywa Poznań

Nasza firma dostarcza kruszywo o wielu zastosowaniach. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kruszywa przesiewane a także kruszywa sortowane, w tym odsiewska (0 - 4mm), kruszywo drobne (4 - 31,5mm), kruszywo grube (31,5 - 63mm).

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów w Poznaniu

Jesteśmy sprawdzoną firmą realizującą odbiór odpadów od Państwa. Najprostszym i najszybszym rozwiązaniem jest zamówienie odpowiedniego kontenera na odpady.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu w kontenerach

Wywóz gruzu w kontenerach to tani sposób na pozbycie się zalegających stert gruzu na naszej posesji. Dbanie o czystość w trakcie prac budowlanych czy remontowych może być proste, przyjemne, a co najważniejsze pozwoli zadbać o bezpieczeństwo osób pracujących przy budowie.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów zielonych w Poznaniu

Odpady zielone często przyprawiają spore problemy, co można z nimi zrobić. Odbieramy od Państwa, w kontenerach, które podstawiamy wszelkiego rodzaju odpady zielone, jak trawy, liście, krzewy, gałęzie, wiatrołomy.

Czytaj dalej

placeholder

Tani kontener na gruz w Poznaniu

Jeśli zastanawiają się Państwo czy kontener na gruz może być tani - odpowiedź jest jedna - tak! W firmie Ekogruz zamówienie kontenera na gruz jest tanie. Dysponujemy wieloma różnymi kontenerami o wielu pojemnościach, dzięki czemu możemy dostosować rozmiar kontenera na gruz do Państwa potrzeb.

Czytaj dalej

1 2 3 4 5