Witaj na stronie firmy zajmującej się wywozem gruzu oraz odpadów.

Aktualności

Bądź na bieżąco

e
placeholder

Toalety przenośne i serwis w Poznaniu

Coraz częściej osoby prywatne budujące w Poznaniu, czy miejscowościach okolicznych, jak Luboń, Wiry, Komorniki, Swarzędz, Czerwonak, swój własny dom zapewniają zaplecze sanitarne dla firm budowlanych, ustawiając na posesji toaletę przenośną.

Czytaj dalej

placeholder

Wynajem kontenerów biurowych w Poznaniu

Poznań i okolice to duża aglomeracja. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów w naszej ofercie znajdą Państwo możliwość krótko i długoterminowego wynajmu kontenerów biurowych, które mogą stanowić znakomite zaplecze nie tylko magazynowe, ale także socjalne dla pracowników.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu i odpadów Poznań

W tak dużym mieście, jak w Poznaniu, ważna jest odpowiednia gospodarka odpadami. Dbając o środowisko, czystość w mieście oraz Państwa wygodę, nasza firma oferuje usługę wywozu gruzu i odpadów kontenerami w Poznaniu - wszystkich dzielnicach.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów Komorniki, Wiry

Komorniki są ważnym, podpoznańskim węzłem komunikacyjnym, ponieważ na północ od Komornik jest węzeł autostrady A2 Poznań-Komorniki. Dzięki temu w Komornikach znajduje się wiele firm, magazynów, które mogą generować odpady.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery na gruz Poznań

Dysponujemy szerokim wachlarzem dostępnych kontenerów - począwszy od małych po bardzo duże kontenery - 42 m3. Nasza firma cieszy się zaufaniem Klientów, których grono stale rośnie.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów Suchy Las

Suchy Las to jedna z najprężniej rozwijających się miejscowości pod Poznaniem. Dowodem na to jest dynamicznie rosnąca liczba ludności oraz stale rosnąca ilość firm.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz ziemi i transport Poznań

Firma Ekogruz dysponuje zestawami pojazdów, które mogą wywieźć od Państwa nawet 28 ton materiału, jak ziemia, glina, czy zielone odpady. Dysponujemy pojazdami z załadunkiem dźwigiem HDS.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery na gruz Swarzędz

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie wywozu gruzu oraz odpadów kontenerami o różnych wymiarach i pojemnościach także dla mieszkańców Swarzędza i okolic...

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu i odpadów Suchy Las

Terenem, na którym prężnie działamy to Suchy Las pod Poznaniem. Wykonujemy tam usługi wywozu nie tylko gruzu, ale także i odpadów dla klientów indywidualnych a także firm.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery na śmieci Poznań

Dobór odpowiedniego kontenera do wywozu śmieci czy gruzu jest bardzo ważny. Należy zamówić optymalny objętościowo kontenera do wywozu odpadów z naszej posesji.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz śmieci Poznań

Wywóz śmieci kontenerami na terenie Poznania i okolic to jedna z naszych domen. Jako doświadczona firma sprawnie i w terminie odbieramy od Państwa odpady - ze wszystkich dzielnic Poznania.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu Poznań

Działamy na terenie całego Poznania - obsługujemy na stałe także wiele firm w dzielnicach takich jak Wilda, Stare Miasto, Grunwald, Łazarz, Jeżyce, os. Sobieskiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wywozie gruzu.

Czytaj dalej

placeholder

Mieszkanie w bloku a wywóz gruzu

W przypadku, gdy mieszkamy w bloku i wykonujemy remont niezwykle męczące może okazać się wynoszenie gruzu po schodach. Kończy się to naderwanymi mięśniami ramion, bólami w kręgosłupie.

Czytaj dalej

placeholder

Wygoda wynajmu toalet przenośnych

Toalety przenośne są bardzo wygodnym rozwiązaniem, gdy budujemy dom, czy organizujemy imprezę plenerową. Zamówienie takiej toalety przenośnej w Poznaniu czy okolicach jest bardzo proste.

Czytaj dalej